Masz pytanie?

Polityka Jakości


Przedmiotem działania Centrum Badawczo Rozwojowego Farmakoanaliz Roślin Leczniczych jest prowadzenie kompleksowych badań naukowych i usługowych w zakresie surowców zielarskich oraz produktów leczniczych i suplementów diety w oparciu o Systemy Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz zasady Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP).

Nasze Centrum posiada udokumentowany, wdrożony i realizowany system zarządzania jakością obejmujący normę PN-EN ISO 9001:2008 potwierdzony certyfikatem, wydanym przez Jednostkę Certyfikująca Systemy Jakości Bureau Veritas Certification oraz Zezwolenie na wytwarzanie produktów leczniczych obejmujące czynności kontrolne dotyczące nadzorowania poszczególnych operacji wytwarzania (certyfikat GMP), wydane przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego.

Czujemy się zobowiązani do utrzymywania i umacniania wizerunku oraz osiągnięć naszego Centrum Badawczo Rozwojowego poprzez dążenie do spełniania w całości wymagań Zleceniodawców. Wymaga to nieustannych wysiłków w utrzymaniu jakości świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie wskazuje, iż podstawą neszego rozwoju  jest: konkurencyjność jakościowa i cenowa z zachowaniem najwyższych standardów oraz pozytywna opinia oraz zaufanie wśród naszych Klientów.

Zadania nasze realizujemy poprzez zaangażowanie pracowników w procesy zachodzące w naszej Jednostce, profesjonalne działanie oraz doskonalenie naukowe. W konsekwencji, cechy te znajdują odzwierciedlenie w stabilnym rozwoju Centrum. Kwalifikacje personelu zapewniają profesjonalizm badań i wysoki poziom świadczonych usług laboratoryjnych poprzez wykonywanie badań zgodnie z ustalonymi metodami i wymaganiami klienta, zachowanie poufności, stosowanie wyposażenia kontrolno-pomiarowego zgodnie z wymaganiami norm ISO 9001:2008 oraz GMP. Czujemy się zobowiązani do utrzymywania i umacniania wizerunku oraz osiągnięć naszego Centrum. Dążymy do spełniania w całości wymagań Klientów. Wymaga to nieustannych wysiłków w utrzymaniu jakości świadczonych usług.

Dlatego stawiamy sobie następujące cele :

  • zapewnienie zadowolenia klientów poprzez zorientowanie wszystkich pracowników na wymagania zleceniodawców, trafne rozpoznawanie ich potrzeb, podtrzymywanie pozytywnych relacji,
  • podnoszenie kwalifikacji personelu poprzez szkolenia, kursy, zdobywanie tytułów naukowych,
  • zwiększanie możliwości badawczych poprzez stosowanie nowych metod i odpowiedniej aparatury w laboratoriach.

Pełne zaangażowanie każdego z pracowników w realizację założonych celów zapewnia funkcjonowanie spójnego systemu z czytelnym zakresem odpowiedzialności, kompetencji, decyzji oraz umożliwia spełnianie wymagań jednostek certyfikujących i ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością w naszym bieżącym działaniu.

Certyfikowane Laboratorium
Skontaktuj się z nami
telefon kontaktowy:
+48 61 665 95 50
wyślij do nas fax:
+48 61 665 95 91
napisz do nas e-mail:
kontakt@farmakoanaliza.pl
Strona główna         O nas        Polityka Jakości        Oferta        Projekty R&D        Aktualności        Kontakt
LOGO Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich

Instytutu Włókien Naturalnych
i Roślin Zielarskich
Centrum Badawczo Rozwojowe Farmakoanaliz Roślin Leczniczych
Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich ul. Karola Libelta 27 61-707 Poznań
Usługi laboratoryjne, opiniowanie suplementów diety, ocena dokumentacji środków
ochrony roślin, raporty eksperta dotyczące rejestracji produktów leczniczych,
komórki macierzyste, konferencje naukowe, kursy i szkolenia...
Realizacja: Dpl Agency